top of page
Пошук
  • Фото автораAdmin

Декада англійської мови

З 28 січня по 08 лютого 2019 року в навчальному закладі проходила декада англійської мови. Відповідно до плану проведення декади вчителями англійської мови було організовано та проведено багато різноманітних, цікавих заходів.

Розпочалась декада було з оформлення виставки тематичних стінних газет та творчих робіт учнів 5-11 класів.

Вчителем Івановою Є.Р. був проведений урок у формі конференції для учнів 4 класу. Урок був насичений цікавими завданнями та супроводжувався музикою, зміг привернути увагу учнів до екологічних проблем та відчути свою особисту вагомість у їх розв’язанні.


Для учнів 5-х класів вчителем Гірчею М.С. був проведений вже традиційний захід «Spelling Bee».

У рамках декади англійської мови вчитель Гірча М.С. провела музичну фізкультхвилинку для учнів 5-А класу, під час якої учень цього класу грав на трубі , а всі інші виконували вправи під живу музику.

Вчителем Ткачук О.О. був проведений відкритий урок у 2 класі на тему «Seasons» . Учні під час уроку проявляли великий інтерес і активність, практикували застосування свого словникового запасу у різних ситуаціях. Урок пройшов у легкій, невимушеній атмосфері.Вчителем англійської мови Прасол Н.В. був проведений урок у 9-А класі з теми «Inventions and inventors», метою якого було активізувати лексичний матеріал з теми у мовленні учнів; удосконалювати навички читання, аудіювання та усного мовлення; формувати уміння висловлювати власну думку з приводу почутого чи побаченого;поглибити знання учнів про відомих винахідників та їх винаходи;розвивати мовну здогадку та уміння критично мислити; виховувати повагу учнів до культурної спадщини різних народів та прагнення її пізнавати.Була оформлена фотовиставка «We study English». А учні 3-Б класу оформили панно.


У 3-Г класі пройшов позакласний захід «Найкращий день у моєму житті». Учні розширили свій словниковий запас ,вдосконалили навички усного мовлення , вивчили пісню англійською мовою, взяли участь у конкурсах. Наприкінці заходу на них чекав сюрприз : фотосесія у фотозоні.

У 3- Б класі проходили фізкультхвилинки у формі драматизації дитячої пісні.

У 8-А класі пройшов урок «Улюблені мелодії». Учні підготували повідомлення про найвідомішого диктора ВВС часів холодної війни. Успішно розв’язали відеопазл «Мюзикли Ендрю Уеббера».

Вчитель Волошина Н.О . провела показовий урок з теми: « Nature and Weather» у 5-Г класі.

14 лютого у 1- Г класі був проведений позакласний відкритий захід з теми «Merry English». Діти з великим задоволенням грали в ігри «Впізнай звук», «Назви найбільше слів англійською мовою», «У світі тварин». Першокласники співали пісні англійською, розповідали вірші та римівки, розгадували загадки, грали в ігри, складали лото.

крім відкритих уроків та заходів, у рамках проведення декади було заплановано та проведено Всеукраїнську гру з англійської мови«Puzzle», Всеукраїнську інтернет-олімпіаду «На урок» - цікавий інтерактив для учнів та зручний інструмент контролю знань для вчителя.

Нестандартні форми проведення позакласної роботи надихають учнів на самовдосконалення, бо створюється особлива атмосфера взаєморозуміння, співробітництва, довіри та взаємодопомоги.

123 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page