top of page
Пошук
  • Фото автораAdmin

Мовний табір " Sunlight" розпочав свою роботу

Мовний табір " Sunlight" розпочав свою роботу, день пройшов яскраво та продуктивно і навіть погода не завадила нам весело та з користю провести час.

Табірна зміна розпочалася гімном нашого мовного табору. Учні виконували ранкову зарядку. Метою даного дня було повторити, що робить людей здоровими, щасливими. Діти залюбки виконували різні види вправ, виробляли свої автофігури, на яких записували свої бажання, улюблені страви, улюблений стиль музики, улюблений урок в школі. Виготовили плакат на тему «Правила поводження в лісі», задля підготовки до наступного дня в таборі. Розучували нові ігри, проводили рухливі ігри на гральному майданчику.

Новий день табірної зміни розпочався з виконання гімну нашого загону “I see love”. Після сніданку діти розучували флеш-моб, який їм дуже сподобався. Всі учні виконували і розучували рухи з великим задоволенням та ентузіазмом. Темою сьоднішнього дня було «Let’s save our nature». Так як дана тема є найважливішою в наш час, діти згадали які є види забруднення, шляхи їх використання, що є причиною даних забруднень. Діти активно брали участь у запропонованих вправах, з великим задоволення перегляди відео про забруднення навколишнього середовища, знаходили спільні рішення для вирішення проблем.

Учні дуже творче підходили до виготовлення моделі Землі, плакату на задану тему. Всі були у величезному захваті, не обійшлося і без рухливих ігор протягом дня.

28 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


bottom of page