top of page
Пошук
  • Фото автораAdmin

Наша школа знову світиться щастям, бо на її поріг повернулися діти.

Наша школа знову світиться щастям, бо на її поріг повернулися діти. А отже, настав час вирушати у нову захоплюючу мандрівку дивовижною країною знань.

Як і щороку, цієї щедрої пори наша дружня шкільна родина прийняла у свої обійми першокласників, таких красивих і розумних, веселих, усміхнених та сміливих.

Вчителі з радістю провели Перші Святкові уроки, на яких учні поглибили свої знання, міркували та насолоджувалися шкільною атмосферою. На уроках учні школи та класні керівники говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історію України, про героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни.

Директор школи Звоник О.В. привітав учнів початкових класів з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав всім учням, вчителям та батькам міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з вас, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати та любити.103 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page