top of page
Пошук
  • Фото автораAdmin

18 травня 2019 р для учнів 7-А та 7-Б класів, було організовано екскурсію до м.Києва

18 травня 2019 р для учнів 7-А та 7-Б класів, було організовано екскурсію до м.Києва з метою ознайомлення з історією міста, найвизначнішими пам’ятками, цікавими пізнавально-культурними об’єктами. Знайомство з Києвом розпочалось автобусною екскурсією, під час якої доброзичливий екскурсовод розповідав про відомих людей міста, історію назв вулиць, монастирів, монументальних споруд. Учні мали нагоду познайомитись із смиренним життям монахинь у Фроловському монастирі, дізнатись про його цікаву довготривалу історію. Значним етапом екскурсії стало відвідування Києво-Печерської лаври, де була можливість поринути в атмосферу таємничого спокою, гармонії. Подорож печерами, відвідування печерних церков залишили незвичайні враження і почуття. Монументальні церкви, пам’ятники закарбувались у свідомості учнів. На згадку зроблено світлину біля пам’ятників Кирилу та Мефодію, Петру Могилі. Після зворушливого перебування у Лаврі, учні мали можливість відвідати музей Другої світової війни. Вражаючі пам’ятники, композиційні споруди викликали захоплення і інтерес. Екскурсовод провела цікаву мандрівку музеєм, де учні ознайомились із трагічними сторінками війни документально підтвердили знання і враження. Не пройшли безслідно в свідомості дітей долі, світлини, особисті речі .

Пізнавальною стала сторінка про воїнів АТО, їхні героїчні вчинки.

Пізнавальною стала екскурсія до музею води. Діти із великим інтересом спостерігали, за тим, як вода проходить складний шлях випадаючи дощем і перетворюючись у підземні води . Гід розповів про водні ресурси, проблеми екології, нераціональне споживання води. Учні самостійно проклали русло для води, погрались мильними бульбашками, побували в середині велетенської мильної бульбашки.

Учні мали можливість побачити Маріїнський палац, Верховну раду України, Михайлівський собор, Майдан Незалежності, Хрещатик.

21 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page