top of page

Шановні батьки

3 метою своєчасного оформлення паспорта громадянина України у формі картки учнями по досягненню ними 14-річного віку, доводимо до Вашого відома наступну  інформацію

Не пізніше ніж через місяць після досягнення учнем 14 років необхідно звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби України за місцем проживання.

 

Якщо особа має довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО), документи подаються до територіального підрозділу ДМС, а також центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), центрів обслуговування «Паспортний сервіс» ДП «Документ» за місцем фактичного проживання, яке зазначене у довідці.

 

Якщо особа не отримувала довідку ВПО та має зареєстроване місце проживання на території Донецької або Луганської області, де органи державної влади не здійснюють свої повноваження, документи, необхідні для оформлення паспорта, слід подавати до будь-якого територіального підрозділу ГУ ДМС України в Донецькій області та відповідно У ДМС України в Луганській області, який здійснює свої повноваження.

 

Для громадяни, які досягли 14-річного віку, та отримують паспорт громадянина України вперше, адміністративна послуга безоплатна.

 

З порядком оформлення паспорта громадянина України у формі картки учнями по досягненню ними 14-річного віку та переліком необхідних документів можна ознайомитися на офіційному сайті Державної міграційної служби України: 

dmsu.gov.ua

bottom of page