Першого червня учні школи прийняли участь у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей на Соборній з метою формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності. Учениця 8-В класу стала переможницею у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний».
![](https://static.wixstatic.com/media/8af8b0_75d5cf8990ed4776bcd2cbb5dae09d78~mv2.png/v1/fill/w_61,h_83,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8af8b0_75d5cf8990ed4776bcd2cbb5dae09d78~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/8af8b0_11f359944e564def8ffbd93bbc24b8c4~mv2.png/v1/fill/w_116,h_157,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8af8b0_11f359944e564def8ffbd93bbc24b8c4~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/8af8b0_6f6d1ddcbc6a4c14bfb986e51a344cc9~mv2.png/v1/fill/w_62,h_84,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8af8b0_6f6d1ddcbc6a4c14bfb986e51a344cc9~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/8af8b0_eb5e4af7b65b415eaab5c7eecb47b31b~mv2.png/v1/fill/w_63,h_46,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8af8b0_eb5e4af7b65b415eaab5c7eecb47b31b~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/8af8b0_11fc610906464483815e0137af3274b2~mv2.png/v1/fill/w_62,h_83,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8af8b0_11fc610906464483815e0137af3274b2~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/8af8b0_9cd7a7c89a87451e94b6b7305e949fcc~mv2.png/v1/fill/w_62,h_62,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8af8b0_9cd7a7c89a87451e94b6b7305e949fcc~mv2.png)