top of page

Напрям роботи педагогічного колективу  спрямований на створення виховного простору як ресурсу розвитку креативної дитячої особистості в контексті реалізації основних орієнтирів виховання. Сьогодні обрано практичну діяльність: в школі панує атмосфера демократичного устрою, здійснюється формування громадянської ініціативи у кожної дитини. Колектив школи працювє над реалізацією шкільної комплексно-цільової програми «Твої успіхи – успіхи держави», метою якої є створення ефективної моделі виховної системи в школі на основі національних, патріотичних, загальнолюдських цінностей.

DSC08501.JPG

Колектив школи керується головним завданням – виховати морально здорову, духовно багату, різнобічно розвинуту людину, яка поважає й любить рідну землю, мову, культуру свого народу; виховати громадянина правової держави, який знає, поважає та дотримується  законів своєї держави, любить Україну, свідомо зможе орієнтуватися  в сучасному політичному житті й буде готовий працювати заради процвітання своєї Батьківщини.

Реалізовуючи завдання програми  діти подорожують містами України: Мукачеве, Івано-Франківськ, Вінниця, Умань, Одеса, Львів, Запоріжжя, Херсон, Закарпаття та , за підсумками екскурсій діти викладають фото дивовижних красот своєї Батьківщини в соціальних мережах, діляться своїми уподобаннями з друзями у Фейсбуці.  Протягом року реалізується ряд виховних заходів до вшанування пам’яті воїнів, що загибли в зоні АТО, Героїв Небесної Сотні, ветеранів ІІ Світової війни  та справжніх синів України, що виборювали незалежність нашої держави.

           З метою виховання у учнів соціальної активності, екологічної культури в школі проходив конкурс соціальної реклами «Еко-ідеї», який об’єднав учнів 5-11-х класів з ідеями висвітлення найкращих екологічних ідей очима учнів. Діти активно залучились до участі в даному проекті, представили власні ідеї подолання екологічних проблем Миколаївщини.  З данної тематики в школі пройшов конкурс «Waste Managment School recycling, 2019».

изображение_viber_2019-05-28_13-05-58.jp
Рисунок4.jpg

Чимало уваги педагогічний колектив школи приділяє розвитку творчих здібностей учнів. Наші діти беруть участь у конкурсах, виставках, де завжди посідають призові місця

Узагальнюючи  роботу учасників освітнього процесу можна сказати,  що учнівські колективи отримали досвід уміння користуватися правами учня,  виконання ролі господаря в школі, що підтримує обстановку доброзичливості та радості у спілкуванні, виховання  толерантного відношення один до одного, поваги праці оточуючих, турботи про молодших.

DSC08297.JPG
IMG_20181206_090312.jpg
bottom of page